פיורלי מגנזיום

פיורלי מגנזיום

מחיר משלוח: חינם!

290 ₪

פיורלי מגנזיום לבחור בריא וגם טעים !!!

 

מהו פיורלי מגנזיום ?

פיורלי מגנזיום הינו מסנן מים המכיל בתוכו מגנזיום אוקסיד ו קלציום אשר מעשיר את מי השתיה במינרלים החשובים לתפקוד גוף האדם .

למה צריך סידן ?

סידן (Calcium) הוא המינרל השכיח ביותר בגוף שתכולתו יכולה להוות כ-2% ממשקל הגוף. סידן דרוש לבניית עצמות ושיניים, להעברה עצבית לפעולת כיווץ השרירים, לכיווץ והרפיה של כלי הדם, למערכת קרישת הדם, להפרשת הורמונים ואנזימים ושמירה על תפקוד תקין של מערכת החיסון. סידן חיוני לתהליך המיטוזה של תאים, מסייע בתהליכי שחרור חומרים מהתאים-אקסוציטוזה, כמו שחרור נוירוטרנסמיטורים ותורם לפעולת ההעברה של סיגנלים חשמליים של הלב. סידן תופס את מקומו של נתרן כמינרל הגורם לדפולריזציה של התאים, ליצירת פוטנציאל הפעולה. בשריר הלב כניסת נתרן מתחילה את פוטנציאל הפעולה, כאשר בעת יציאת אשלגן מהתאים, יש חדירת סידן לתאי שריר הלב, מה שמאריך את פוטנציאל הפעולה, ומאפשר פאזה של שיווי משקל דינאמי. סידן חיוני לספיגת ויטמין B12 בגוף. (מתוך ויקירפואה)

 

למה צריך מגנזיום ?

מגנזיום הוא מינרל חיוני שהכרחי לתפקוד תקין של התאים בגוף. זהו המינרל הרביעי בשכיחותו בגוף, ושני בשכיחותו בתאי הגוף. מינרל זה חשוב לפעילות התקינה של מערכות שונות בגוף כגון מערכת הלב וכלי הדם, מערכת החיסון, מערכת העצבים העצמות והשרירים.

כ-50% מהמגנזיום בגוף, נמצא בעצם. היתרה נמצאת בתאי רקמות הגוף והאיברים. מגנזיום מסייע בשמירה על תפקוד תקין של השרירים והעצבים, שמירה על קצב לב יציב, תמיכה בתפקוד תקין של מערכת החיסון וכן בבניית העצמות. כמו כן הוא מסייע בוויסות רמות הסוכר בדם ובשמירה על לחץ דם תקין. (מתוך ויקירפואה)

 

איך פיורלי מגנזיום עובד?

בתוך פיורלי מגנזיום נמצא תערובת גרגירים של מגנזיום אוקסיד וקלציום אשר מתמוססים למים בחומציות מסויימת ומעשירים את המים במינרלים מגנזיום וקלציום ומייצבים את רמת ה PH במים.

לאחר מכן המים עוברים מצע פחם קוקוס גרגירי לשידרוג טעם המים.

התקנת מסנן המים מומלצת כשלב אחרון במערכת הסינון ומומלץ במיוחד להתקנה כשלב במערכת אוסמוזה .

 

 

 
0
דף הבית
המוצר התווסף לסל בהצלחה!
המשך בקניות עבור לקופה